Ve společnosti Praqia Jewellery probíhá insolvenční řízení, společnost Praqia Jewellery není v současné době schopna dodat žádné zboží.

Technologie

Naše šperky vyrábíme v České republice v nejvyšší kvalitě za použití stříbra 925/1000. Ve výrobě spojujeme tradiční zručnost a šikovnost našich šperkařů s moderními technologiemi, díky čemuž máme před sebou téměř nekonečné možnosti vytváření jedinečného a zcela nového designu šperků. Šperky jako přívěsky, náušnice, náramky a náhrdelníky vyrábíme unikátní cestou laserového řezání. Díky tomu mají naše šperky až téměř filigránskou jemnost a míru detailu.
Při procesu výroby používáme jen ty nejkvalitnější materiály a suroviny. Naše šperky tak neobsahují škodlivé látky jako nikl nebo kadmium, proto jsou vhodné i pro děti.
Po vyřezání laserem procházejí šperky fází leštění a povrchové úpravy – umíme pozlatit, postříbřit a porhodiovat, v případě rhodiování dokonce i lokálně. Šperky poté procházejí rukama našich zkušených šperkařek, které provádějí další kroky, jako je vytloukání do tvaru, lepení kamenů či plastových perliček, nanášení barevných vrstev a finální sestavování a kompletace. A na závěr šperk zabalíme do elegantního obalu nebo krabičky.

Moshna krabička

1