Ve společnosti Praqia Jewellery probíhá insolvenční řízení, společnost Praqia Jewellery není v současné době schopna dodat žádné zboží.

O společnosti

Moshna šperky

Jsme česká šperkařská společnost PRAQIA Jewellery s mezinárodní působností, která se zabývá designem, výrobou a prodejem dámských, pánských a dětských šperků. Díky dlouholeté zkušenosti našich šikovných šperkařů a vlastnímu vývoji nabízíme jedinečné a originální šperky zákazníkům po celém světě.

Pod značkou PRAQIA najdete nejen luxusní šperky pro zvláštní příležitosti, ale i šperky, které vás mohou zdobit po celý den. Zároveň mezi našimi šperky najdete i hodně povedených kousků pro naše nejmenší dětské zákazníky. Mimo nabízené šperky se také věnujeme designu a výrobě zakázkových, speciálních a tematických kolekcí šperků.

 
 
 

Kvalitní materiály

Víte že, PRAQIA vyrábí veškeré šperky z nejkvalitnějších materiálů? Naše stříbrné šperky jsou v nejvyšší ryzosti 925/1000.

Zdravotně nezávadné

Stříbrné šperky PRAQIA jsou antibakteriální a alergicky neutrální. Stříbrné šperky PRAQIA neobsahují nežádoucí příměsi jako nikl nebo kadmium.

Výroba v České republice

Šperky sami vyvíjíme a vyrábíme, proto máme většinu vzorků skladem.

1