Vážení zákazníci, děkujeme že jste s námi a podporujete naší firmu zakoupením originálních českých šperků. Fungujeme neomezeně a dbáme na přísnou hygienu při manipulaci se šperky, které pro vás s láskou vyrábíme. Vzhledem k aktuální situaci s doručováním zásilek Vám doporučujeme při nákupu zvolit doručení DPD na adresu nebo Balík do ruky a úhradu kartou on-line. Podrobnější informace zde.
 
Vikingská kolekce

Výběru neodpovídá žádná položka.

Mytologie starých vikingů odedávna uchvacuje mužské srdce a probouzí v něm sílu a odvahu k dobrodružství i úctu k předkům a touhu chránit domov. Vikingská kolekce stříbrných šperků MOSHNA vychází vstříc potřebě vnést něco z této symboliky do dnešních dnů. Vždyť co jiného charakterizuje pravého muže, než potřeba objevovat svět a chránit slabší a potřebné.

Pojďme se na okamžik přenést do bájných dob, kdy Valkýry, ženské služebnice bohů, přinášely do hodovní síně Valhally duše vikingských bojovníků, aby spolu s bohem Odinem vybudovaly armádu pro závěrečnou bitvu s trolly. Nechme promluvit Thórovo kladivo či působit magickým vlivem dávné runové nápisy. Ať už tomu věříte, či nikoliv, dopřejte si poetiku dávných časů, kdy odvaha a povinnost měly svůj hluboký význam.

Vikingská kolekce uchvacuje také svým mimořádným a precizním zpracováním. K její výrobě bylo použito nejkvalitnější šperkařské stříbro 925/100, které bylo opracováno s nejvyšší řemeslnou péčí zručných českých šperkařů značky PRAQIA. Užijte si i vy něco z její mimořádné krásy.

1