Vážení zákazníci, děkujeme, že jste s námi a podporujete naši firmu zakoupením originálních českých šperků. Fungujeme neomezeně a dbáme na přísnou hygienu při manipulaci se šperky, které pro vás s láskou vyrábíme. Vzhledem k aktuální situaci s doručováním zásilek vám doporučujeme při nákupu zvolit doručení DPD na adresu nebo Balík do ruky a úhradu kartou on-line.Podrobnější informace zde.

Připravili a vyrobili jsme pro vás jemnou a elegantní kolekci stříbrných šperků s poetickým názvem Sakura collection. Šperky jsou inspirovány vzdálenými kraji Dálného východu, kde sakurové okvětní lístky volně poletují vzduchem a květ sakury je uctíván jako symbol lásky a bohatství.

Můžete se tak snadno přenést do sadů plných sakurových květů, nechat kolem sebe zářit silnou auru či toulat se nekonečnými kvetoucími lukami. Všechny šperky jsou opět vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra 925/1000. K jejich výrobě jsme použili nejkvalitnější stříbro a většina šperků je navíc opatřena ochrannou vrstvou rhodia.

1