Vážení zákazníci, děkujeme že jste s námi a podporujete naší firmu zakoupením originálních českých šperků. Fungujeme neomezeně a dbáme na přísnou hygienu při manipulaci se šperky, které pro vás s láskou vyrábíme. Vzhledem k aktuální situaci s doručováním zásilek Vám doporučujeme při nákupu zvolit doručení DPD na adresu nebo Balík do ruky a úhradu kartou on-line. Podrobnější informace zde.

Kde prodáváme

Se značkou PRAQIA se můžete setkat na prodejních stojanech ve vybraných více než 300 prodejnách v české i slovenské síti Teta drogerie, v hračkářství Hamleys, v síti slovenských květinářství Kvety Victor, bratislavském hotelu Devín nebo v mnoha nezávislých buticích, květinářstvích či svatebních salónech. Kromě našeho vlastního eshopu pak lze koupit naše šperky také na eshopech Mall.cz a v celé Evropě působícím Brasty.cz.

SEZNAMY PRODEJEN

Prodejní místa v České republice

TETA ČR HAMLEYS

Prodejní místa na Slovensku

TETA Slovensko VICTOR

Mimo Evropu se se značkou PRAQIA můžete setkat v síti módních butiků Parity Fashion ve Vietnamu, v luxusních hotelích jako Busena Marine Park na Okinawě, v obchodních centrech např. Plaza House Shopping Centre také na Okinawě nebo na významném prodejním elektronickém portálu Rakuten s působením po celé Asii.

1