Navrhli jsme pro vás výjimečnou kolekci stříbrných šperků. Jedinečnou a originální. Exclusive kolekce je ztělesněním našeho důrazu na krásu, eleganci a řemeslnou poctivost.

Kolekce je inspirována vzdálenými kraji Dálného východu, kde na klidných jezírcích plavou květy lotosu, vzduchem poletují sakurové okvětní lístky a draci a hadi mají v kultuře své jedinečné a nezaměnitelné místo.

Každý šperk nese své osobité jméno, které vyjadřuje jedinečnost a příběh, který bude vyprávět. Můžete se tak přenést do sadů plných sakurových květů, nechat kolem sebe zářit silnou auru či toulat se nekonečnými kvetoucími lukami.

Šperky z nové kolekce Exclusive nejsou výjimečné jen svou velikostí a pozorností, kterou budete poutat, ale také způsobem, kterým jsme je pro vás vyrobili. Všechny šperky jsou opět vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra 925/1000. Nyní jsme k výrobě použili ještě odolnější a pevnější stříbrný materiál a většina šperků je navíc opatřena ochrannou vrstvou rhodia. Šperky vám tak vydrží déle krásné.

Věříme, že si naši kolekci Exclusive užijete.

4