Vážení zákazníci, děkujeme, že jste s námi a podporujete naši firmu zakoupením originálních českých šperků. Fungujeme neomezeně a dbáme na přísnou hygienu při manipulaci se šperky, které pro vás s láskou vyrábíme. Vzhledem k aktuální situaci s doručováním zásilek vám doporučujeme při nákupu zvolit doručení DPD na adresu nebo Balík do ruky a úhradu kartou on-line.Podrobnější informace zde.

Navrhli a vyrobili jsme pro vás výjimečnou sadu stříbrných šperků – kolekci Exclusive. Snoubí se v ní vysoká úroveň české řemeslné zručnosti, která dosahuje I světového uznání. Šperky v této kolekci zdůrazní vaši krásu a eleganci.

Každý šperk nese své osobité jméno, které vyjadřuje jedinečnost a příběh, který bude vyprávět. Šperky z kolekce Exclusive nejsou výjimečné jen svou velikostí a pozorností, kterou budete poutat, ale také způsobem, kterým jsme je pro vás vyrobili. Všechny šperky jsou opět vyrobeny v České republice z kvalitního stříbra 925/1000. Nyní jsme k výrobě použili ještě odolnější a pevnější stříbrný materiál a většina šperků je navíc opatřena ochrannou vrstvou rhodia. Šperky vám tak vydrží déle krásné.

3