Pomozte nám pomáhat

Ve spolupráci s Charitou Česká republika jsme připravili a vyrobili sadu unikátních stříbrných šperků. Na výběr máte náramky a přívěsek na řetízku. Šperky jsme vyrobili v České republice ze sterlingového stříbra 925/1000 u nás, ve firmě Praqia Jewellery. Část z nákupu každého z nich poukážeme na konto Veřejné sbírky Charity Česká republika. A vám zůstane na památku stříbrná připomínka vašeho dobrého srdce.

S láskou Gábina
naramek
Provázkový náramek Gábina
890 Kč
koupit
Na sbírku přispějeme 550 Kč
naramek
Provázkový náramek Srdce
390 Kč
koupit
Na sbírku přispějeme 172 Kč
naramek
Provázkový náramek Křížek
490 Kč
koupit
Na sbírku přispějeme 235 Kč
naramek
Stříbrný přívěsek na řetízku
690 Kč
koupit
Na sbírku přispějeme 260 Kč
Veřejná sbírka „Sbírka pro Česko: Na vlně pomoci proti bezmoci!” je určena na přímou finanční pomoc lidem, kteří kvůli pandemii onemocnění covid-19 a s tím spojenými vládními opatřeními přišli o peníze nutné k zajištění základních životních potřeb. Vybrané peníze budou použity na přímou pomoc lidem v nouzi, v kritické životní situaci, dětem a matkám s dětmi, těžce nemocným, lidem bez domova a bez přístřeší, opuštěným nebo starým lidem, kteří se v této výjimečné situaci ocitli v tísni.

Chcete vidět více našich šperků?

vstoupit
logo Praqia

Provozovatelem tohoto portálu je Praqia Jewellery s.r.o. S. K. Neumanna 2793, 530 02 Pardubice, IČO: 06600085, DIČ: CZ06600085, které je obchodníkem se zlatem, stříbrem, zlatými a stříbrnými slitinami, investičním zlatem a zároveň je výrobcem šperků pod značkami PRAQIA, MOSHNA, Luciano Frantini a Jungle Pinkee. Praqia Jewellery s.r.o. je vlastníkem značek PRAQIA,PRAQIA kids, MOSHNA, Luciano Frantini a Jungle Pinkee. Veškerá loga a názvy společností požívají autorsko-právní ochrany. Uživatelé tohoto portálu akceptují, že veškeré zde uvedené informace mají informativní charakter a nejsou investičními doporučeními.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

logo QI
Kontaktujte nás

Praqia Jewellery s.r.o.
S. K. Neumanna 2793
530 02 Pardubice
Česká republika
infolinka: +420 724 228 819

INFO@PRAQIA.CZ

logo facebook logo instagram

© 2020 Praqia Jewellery s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Cookie | Podmínky užití webu