Darujte originální dárek k 1. máji

Jaro patří mezi období, kdy kvete nejen příroda, ale i láska. Nebudeme si nic nalhávat, máj je lásky čas a my chceme dát naši lásku všemožně najevo. A protože 1. máj je co nevidět, pojďte se s námi podívat, čím můžete své lásce udělat radost. 1.máj

Máj lásky čas

1.máj není jen Svátek práce, ale i den všech zamilovaných. Možná nevíte, že tento svátek nepřipadá jen na jeden den, ale ctí celý měsíc jako období rozkvětu. I proto se mnoho lidí přiklání spíše k májovým oslavám lásky a třeba právě proto neslaví a neuznává svátek svatého Valentýna. Tradiční způsob, jak oslavit 1.máj, je polibkem pod rozkvetlou třešní. A pokud se ve vašem okolí žádná třešeň nevyskytuje, bohatě stačí zvolit jiný rozkvetlý strom. V tomto čase zamilovaných je ale běžné, že naší lásce chceme dát něco, co bude symbolizovat, jak velkou lásku k ní chováme. Ale častokrát nevíme, jaký dárek zvolit.

Tipy na originální dárky

Pro tuto příležitost se jednoznačně hodí šperky s motivem srdce, které vyjádří nejen naši lásku, ale i období, ve kterém byl šperk věnován. Pokud si vaše milá potrpí na náušnice, skvělou májovou volbou jsou stříbrné srdíčkové náušnice, ve kterých bude doslova zářit. Dává raději přednost náramkům? I na ty jsme mysleli a připravili jsme pro vás stříbrný náramek, který je doplněný jemným srdíčkem a krystalem Swarovski. A doslova originálním dárkem je stříbrný náhrdelník Victoria, který je zdobený propletenými srdci a vyjadřuje tak lásku, která trvá navždy.

1.máj je lásky čas

Darovat ženě květinu se rovná sázce na jistotu, ale co kdybyste byli natolik originální a darovali jí rovnou šperk s květinou? Můžete si vybrat například náušnice s květy inspirovanými orientální zahradou, zvolit výjimečný stříbrný náhrdelník a nebo náramek, který je zdobený tolik oblíbenými květy růží. stříbrné srdíčko praqia A pokud si nevíte rady, tak darujte náš oblíbený dárkový balíček. Vybrat si můžete hned z několika druhů a každý obsahuje nejen krásný šperk, ale rovnou i luxusní tašku a slevu na další nákup.

Krásný nejen 1. máj, ale celý lásky čas, vám přeje Vaše Praqia