Barvy roku 2021

 Jaký bude rok 2021 zatím nikdo neví. Co ale dnes už víme, jaké barvy ho budou symbolizovat. Letos zvítězily barvy naděje a my vám je představíme v kombinaci se stříbrnými šperky, díky kterým budete in nejen v tomto roce.

Barvy roku

 

Pro rok 2021 odborníci zvolili barvu žlutou a šedou, které nahradily loňskou modrou. Kontrast obou barev má navodit pocit harmonie a optimismu. Je to teprve podruhé za 22 let, co společnost zvolila dvě barvy. Pro šedou je tento post premiéra, ovšem žlutá žebříčku kraluje už podruhé.

Žlutá barva povzbuzuje, přináší uvolnění a navíc působí vesele. Nedivíme se, že tato zářivá barva opět udává směr, protože ve spojení se stříbrným šperkem vypadá naprosto úžasně.

Stačí zvolit jednoduchý stříbrný komplet s výrazným žlutým středem a rázem budete nepřehlédnutelní. Máte rádi šperky a zároveň přírodu? V tom případě budete nadšení ze stříbrného náhrdelníku naší královny biatlonu Gabriely Koukalové, který je naprosto jedinečný, stejně jako příroda sama. Samozřejmě prim u této sady hraje právě barva roku 2021, barva žlutá.

Ať už zvolíte jemné náušnice, náramek, nebo vaše volba padne na stříbrný komplet, neuděláte chybu. Žlutá znázorňuje slunce, takže díky ní budete zářit.

 

ŠEDÁ ELEGANCE

Šedá barva je neutrální. Mnoho z nás jí může vnímat jako nudnou, ale opak je pravdou. I když šedá není zdaleka tak výrazná jako žlutá, tak má své tak trochu tajemné kouzlo a hlavně je naprosto univerzální.

Barva roku - šedá

Dá se říct, že sluší každému. Pokud nejste rádi středem pozornosti a sázíte spíše na méně výrazné barvy, tak šedá splní přesně vaše očekávání.

Barvy pro rok 2021 už známe. Jsou na první pohled protichůdné, ale mají minimálně jednu věc společnou. Budou nás celý tento rok provázet na každém kroku. A to nejen ve světě stříbrných šperků.

Vaše Praqia